O firmie

Wykonawca posadzek betonowych

Jako solidny wykonawca posadzek betonowych zapraszamy do współpracy firmy oraz prywatnych inwestorów. Ofertę zawsze dopasowujemy indywidualnie co zapewnia najlepsze warunki współpracy.

Teren działania

Działamy głównie na terenie województwa podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, śląskiego i mazowieckiego. Obsługujemy miasta wojewódzkie: Rzeszów, Lublin, Kraków, Łódź, Kielce, Katowice itd. Wykonujemy zlecenia również za granicą na terenie całej Europy.

Profesjonalna obsługa

Zapewniamy profesjonalną obsługę i najwyższą jakość wykonania. Jako Industrial Polska jesteśmy producentem i wykonawcą najwyższej jakości posadzek przemysłowych. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, jak należycie wykonywać posadzki, które przez wiele lat służą naszym Klientom. Gwarantujemy profesjonalizm i solidny produkt. Fachowe doradztwo naszych pracowników ułatwia dobór odpowiedniej nawierzchni.

Szeroka oferta posadzek

Proponujemy posadzki: do hal przemysłowych, do fabryk, na parkingi zewnętrzne i wewnętrzne, do obiektów przemysłowych oraz użyteczności publicznej