Posadzki betonowe przemysłowe - województwo lubelskie (Lublin, Zamość, Biłgoraj)

Zajmujemy się produkcją oraz wykonywaniem posadzek betonowych przemysłowych. Nasze produkty wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Oferowane przez nas posadzki betonowe są trwałe i posłużą Państwu przez wiele długich lat. Wykwalifikowany personel pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu posadzki betonowej.

Co mamy w naszej ofercie?

Oferujemy następujące rodzaje posadzek: betonowe powierzchniowo utwardzane, epoksydowe, cienkowarstwowe oraz poliuretanowe i kamienne dywany. W dodatku możemy Państwu zaproponować: przygotowanie podłoża oraz wylewanie betonu, renowację posadzek i dylatowanie posadzek.

Czym wyróżniają się posadzki betonowe powierzchniowo utwardzane?

W naszej ofercie mamy posadzki betonowe powierzchniowo utwardzane systemem DST. Są poddawane specjalnym procesom technologicznym, co powoduje, że mogą one sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, które stawia przed nimi budownictwo przemysłowe. W czasie wykonywanie posadzek betonowych powierzchniowo utwardzanych stosuje utwardzacze różnych systemów. Używamy tylko produktów renomowanych firm. Posadzka betonowa wyprodukowana w ten sposób wyróżnia się większą udarnością, odpornością na ścieranie, penetrację olejów i się nie pyli. W zależności od zastosowanej technologii może się charakteryzować jeszcze innymi cechami, ale dobieramy je już do indywidualnego zapotrzebowania Klienta. Posadzki betonowe powierzchniowo utwardzane są trwałe, szczelne i proste do utrzymania w czystości. Posadzki betonowe tego typu mają bardzo szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzą się w takich miejscach, jak: magazyny, hale produkcyjne, garaże i parkingi, warsztaty mechaniczne, supermarkety, chłodnie i huty.  

Najważniejsze zalety posadzek epoksydowych

Posadzki z żywic epoksydowych kiedyś były stosowane tylko i wyłącznie w obiektach przemysłowych. Obecnie są coraz chętniej wykorzystywane w prywatnych domach. Posadzki epoksydowe sprawdzą się nawet w ekstremalnych warunkach. Są odporne na nacisk, ścieranie, uszkodzenia mechaniczne i wiele substancji chemicznych, takich jak smary, tłuszcze, czy oleje. Są dobrym rozwiązaniem do garażu, ponieważ są odporne również na chemię samochodową. Posadzka epoksydowa nie wymaga konserwacji, jest łatwa do utrzymania w czystości. Posadzka tego rodzaju może być stosowana na: nowej powierzchni betonowej, na starym podkładzie (wcześniej trzeba naprawić potencjalne ubytki i odpylić beton) oraz na płytkach ceramicznych bez konieczności ich skuwania. Zależnie od przeznaczenia obiektu, sposobu użytkowania posadzki stanu podłoża betonowego, zaprojektujemy oraz wykonamy odpowiedni system posadzki żywicznej. Posadzki epoksydowe najlepiej sprawdzą się w takich obiektach, jak: garaże wielostanowiskowe o podwyższonym standardzie, obiekty produkcyjne i magazynowe, w szczególności w sektorach spożywczym i farmaceutycznym, obiekty użyteczności publicznej, oświaty i służby zdrowia, salony, wystawy, obiekty handlowe.

Posadzki cienkowarstwowe - co to takiego?

Cienkowarstwowa powłoka epoksydowa jest łatwa do utrzymania w czystości, odporna na zanieczyszczenia i ścieranie. Można ją położyć samodzielnie w ciągu kilku godzin, ale o wiele bardziej trwała będzie, jeżeli zdecydujesz się na zlecenie tej usługi naszej firmie. Cienkowarstwowa powłoka epoksydowa doskonale sprawdzi się jako wierzchnia warstwa posadzki w garażu, kotłowni albo w korytarzy. Zabezpieczy beton przed pyleniem i brudzeniem. Jest trwała oraz odporna na zanieczyszczenia chemiczne. Jest to bardzo ważne w przypadku pomieszczeń gospodarczych, które są narażone na plamy z olejów i smarów. Cienkowarstwowa posadzka epoksydowane jest bardzo wytrzymała na uderzenia niż klasyczna posadzka z gresu. Natomiast w przypadku powstania uszkodzenia nie ma problemu z jej naprawą. Wystarczy zrobić zaprawkę cementową i malować punktowo odpryski masą epoksydową. Zajmujemy się również renowacją posadzek. Cienkowarstwowa posadzka epoksydowa nie wymaga konserwacji. Nie są do niej potrzebne również żadne lakiery, ani impregnaty. Jeżeli znudzi się Państwu jej wygląd, to możesz nam zlecić pomalowanie kolejnej warstwy na innym kolorze.
Od 12 godzinach od zakończenia przez nas pracy można już chodzić po tego rodzaju posadzce. Natomiast pełną wytrzymałość na obciążenia osiąga po siedmiu dniach.

Kładziemy cienkowarstwowe posadzki epoksydowe na nowym podłożu betonowym i na starym zniszczonym podkładzie po uzupełnieniu ubytków oraz starannym odpyleniu betonu. Natomiast położenie cienkowarstwowej posadzki epoksydowej na zniszczone płytki ceramiczne bez ich skuwania, wymaga ułożenia na nich masy samopoziomującej. Dopiero na tak przygotowane podłoże nanosimy wałkiem masę epoksydową.

Posadzki cienkowarstwowe - co to takiego?

Działamy na terenie województwa lubelskiego. Mamy oddziały w Lublinie, Zamościu i Biłgoraju. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej dla Ciebie posadzki. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, co gwarantuje wysoką jakość naszych usług.  

Industrial posadzki przemysłowe 
Barbara Wnęk
Region: woj. lubelskie
Tel. +48 690 224 222
Tel. +48 692 935 764
e-mail: biuro@industrial-polska.pl
e-mail: industrialpolska@gmail.com