Posadzki betonowe przemysłowe - województwo podkarpackie (Jarosław, Leżajsk, Przemyśl, Przeworsk)

Jeżeli jesteś zainteresowany betonowymi posadzkami przemysłowymi o wysokiej jakości, to doskonale trafiłeś. Od lat zajmujemy się ich produkcją oraz wykonywaniem. Dostępne w naszej ofercie posadzki betonowe przemysłowe są trwałe oraz będą Państwu służyły przez bardzo wiele lat. Na naszym asortymencie znamy się jak nikt i chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszą posadzkę do Twojego domu lub firmy.

Co mamy w naszej ofercie?

Przede wszystkim różnego rodzaju posadzki, w tym: betonowe powierzchniowo utwardzane, epoksydowe, cienkowarstwowe oraz poliuretanowe i kamienne dywany. Przygotowujemy podłoże i wylewamy beton, odnawiamy posadzki oraz delatujemy je.  

Jak wygląda położenie posadzki betonowe z pomocą naszej firmy?

Wiele osób, gdy przymierza się do samodzielnego wykonania posadzki betonowej w swojej starej albo nowej hali, nie jest do końca świadomych, jak będzie wyglądała posadzka betonowa po procesie szlifowania, impregnacji oraz polerowania. Technologia polerowanego betonu stała się bardzo popularna jako metoda naprawy posadzki. Najpierw inwestorzy bardzo niechętnie stawiali na to rozwiązanie, ale teraz coraz bardziej się do niego przekonują. Nie ma co ukrywać, że beton polerowany jest w dużej mierze technologią naprawczą. Stąd właściwie się wziął. Nic nie stoi natomiast na przeszkodzie, żeby wykorzystać ją przy wykonywaniu nowych posadzek w halach, magazynach, warsztatach itp. Wszystko rozpoczyna się od posadzki betonowej z utwardzeniem powierzchniowym. Żeby wykonać nową posadzkę w technologii betonu polerowanego, należy na początku wykonać posadzkę betonową powierzchniowo utwardzoną z zastosowaniem suchych posypek do betonu. Tego rodzaju posadzki również mamy w naszej ofercie. Taka posadzka, jeżeli jest profesjonalnie wykonana, co możemy zagwarantować, jeżeli zwrócisz się z tym do nas, nawet bez polerowania będzie Ci doskonale służyła przez wiele długich lat. Nie oszczędzamy na materiałach do utwardzania, co widać w efekcie końcowym.

Z jakiego powodu stosujemy posypkę do betonu?

Posypka do betonu ma w swoim składzie specjalne dodatki, cement i przede wszystkim twarde kruszywa mineralne. Można do nich zaliczyć kwarc lub korund. Wszystko z tego względu, żeby przy procesie zacierania dodatkowo utwardzić oraz uszczelnić posadzkę. Dzięki temu zwiększa się jej odporność na ścieranie. Powierzchnia posadzki betonowej utwardzonej jest dużo mniej porowata od posadzki betonowej zatartej na gładko bez utwardzenia. Ten rodzaj posadzki wiąże się z tym, że jeżeli będzie się ją utrzymywać w czystości, pielęgnować i impregnować raz na jakiś czas, to będzie doskonale się prezentowała przez wiele długich lat.  

Czy warto jest inwestować w posadzkę betonową z lustrzanym odbiciem?

Ze względu na to, że część Klientów chce mieć lepiej i więcej, to decydują się na zakup posadzki z lustrzanym odbiciem, która jest o wiele droższa, niż tradycyjna. Polerowanie betonu wiąże się nie tylko z podniesieniem walorów estetycznym podłogi z betonu, ale przede wszystkim zwiększa jej właściwości wytrzymałościowe. Tego typu posadzki zrobione w technologii polerowanego betonu są o wiele bardzo odporne na codzienną eksploatację. Mniej się zacierają. Swoją wytrzymałością są zbliżane do najtwardszych kamieni naturalnych. Wytrzymałość posadzki na uderzenia i na ścieranie, jak również podniesienie szczelności posadzki betonowe otrzymujemy przez jej mechaniczne zamknięcie oraz impregnację.  

Czy lepsza będzie posadzka z betonu polerowanego, czy zacieranego?

Obie technologie stanowią dobry wybór. Posadzka zacierana jest o wiele tańsza, jeżeli chodzi o instalację oraz termin jej wykonania. Zasadniczo po 28 dniach od zatarcia posadzka betonowa będzie nadawała się do eksploatacji. Przy takim samym użytkowaniu będzie mogła wymagać wcześniejszej regeneracji lub remontu niż posadzka polerowana. Z uwagi na codzienne użytkowanie dość szybko może stać się zwykłą podłogą przemysłową. Jeżeli chodzi o wytrzymałość oraz koszty utrzymania, to o wiele bardziej polecamy beton polerowany. Jest to związane z większym wydatkiem na początku oraz dłuższym czasem wykonania posadzki. Która z nich będzie dla Ciebie bardziej odpowiednia? To zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli nie możesz się do końca zdecydować to możesz zacząć od zacząć od posadzki betonowej utwardzonej powierzchniowo, eksploatować ją przez kilka lat. I co dalej? Później możesz nam zlecić regenerację posadzki w technologii polerowanego betonu, aby zobaczyć, jak sprawdzi Ci się ten rodzaj podłogi.

Gdzie możesz nas znaleźć?

Działamy na terenie województwa podkarpackiego. Mamy oddziały w takich miejscowościach, jak: Jarosław, Leżajsk, Przemyśl, Przeworsk. Możesz się z nami skontaktować również e-mailowo lub telefonicznie. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości w kwestii przemysłowych posadzek betonowych, ponieważ zajmujemy się nimi od bardzo wielu lat. Działamy szybko i profesjonalnie. Możesz nam zaufać. Zapraszamy do kontaktowania się z nami.  

Industrial posadzki przemysłowe 
Barbara Wnęk
Region: woj. podkarpackie
Tel. +48 690 224 222
Tel. +48 692 935 764
e-mail: biuro@industrial-polska.pl
e-mail: industrialpolska@gmail.com